Máte DOTAZ?

TOPMAX.sktopmax.sk

Slovenský distributor pre ekologické kotle na spalování dřeva, uhlí a pelet, solární systémy, ohřívače vody, akumulační nádrže, regulační a řídící kotlové systémy a jednotky značky TOPmax®.

Výrobky jsou vyráběné s 37 roční tradící výroby s hlavním zaměřením na co nejlepší poměr cena / kvalita a odpovídající na trendy a požadavky v moderních a úsporných topných systémech.

Aktuální zaměření společnosti směřuje především k distrubuci ekologických topných zařízeních v podobě automatických kotlů, solárních systémů, zásobníkových ohřívačů a zařízení sloužící k regulaci a realizaci jednoduchých ale zárověň vysoko účinných topných systémů.

Zárověň se snaží dosáhnout vysokou kvalitou dodávaných zařízení, kvalitními službami maximální spokojenost ze strany zákazníků.

Společnost Ohřívací technika s.r.o. se zároveň aktivně podílý jak na hodnocení kvality tak i na inovacích a testování nových produktů TOPmax®, a proto dokáže aktivně a flexibilně reagovat na požadavky zákazníků.

Zvětšit mapuTOPmax to je:


Na Slovensku jsme už našim zákazníkům dodali:


TOPmax.sk
Ohrievacia technika s.r.o.
Staškov 200, 02353 Staškov, Okres Čadca

IČO: 44669615
DIČ: 2022776426
IČ DPH: SK2022776426

Tel.: 0(0421) 41 422 0 422
E-mail: info@ohrievaciatechnika.sk
www.topmax.sktopmax.eu kotle s ručním přijládáním - topmax.eu Ohřívače vody, bojlery - topmax.eu Akumulační nádoby - topmax.euAztomatické kotle na uhlí  Kotle na uhlí a dřevo s ručním přikládáním  Ohřívače vody, bojlery